Przeprowadzki Bielsko Biała

Mieszkasz w Bielsku Białej i szukasz firmy zajmującej się przeprowadzkami?

Przeprowadzka nie należy do najprostszych rzeczy, aczkolwiek często stanowi nowy, lepszy rozdział życia człowieka.

Mimo to niejednokrotnie przysparza wielu problemów, a kwestia przeniesienia całego dobytku z jednego miejsca w drugie stanowi trudny orzech do zgryzienia – zwłaszcza, gdy mamy wiele rzeczy, a mało czasu. W takich przypadkach pojawiamy się my.

FACHOWE PRZEPROWADZKI BIELSKO BIAŁA – PRZEPROWADZKI MEBLI

Usługi przeprowadzek Bielsko Biała – Jit Trans – O firmie?

Jesteśmy firmą zajmującą się przeprowadzkami na terenie miasta Bielsko- Biała. W swojej ofercie posiadamy zarówno przesyłanie drobnicy – np. pojedynczych paczek zawierających mniejsze przedmioty takie jak ubrania, książki, czy inne rzeczy codziennego użytku jak i przewóz wielko-gabarytowy, w którym możemy przewieźć twoje meble, sprzęt AGD czy inne sprzęty wykraczające poza standardowe gabaryty. Nie boimy się wyzwań.

Na rynku europejskim działamy od lat i posiadamy wyrobioną renomę. Nie zostawiamy obietnic bez pokrycia i zawsze wywiązujemy się z zawartej umowy. Pomagamy zarówno przy rozładunku jak i załadunku, a swoje usługi dopasowujemy do potrzeb klienta.

Żadnego maila nie zostawiamy bez odpowiedzi. Staramy się znaleźć rozwiązanie nawet w przypadku najtrudniejszych przeprowadzek.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się jak najlepiej spełnić jego oczekiwania względem przeprowadzki. Dbamy, by wszystkie przewożone przedmioty były odpowiednie składowane w samochodzie i zabezpieczone przed zniszczeniem. Dodatkowo posiadamy polisę ubezpieczeniową OCP.

Potrzebujesz profesjonalnej firmy zajmującej się przeprowadzkami w Bielsku-Białej?

Skontaktuj się z nami! Telefon – +48 667 929 458

Przewóz rzeczy Bielsko Biała –Jakiego typu przedmioty przewozimy?

  • Odzież
  • Sprzęt AGD i RTV
  • Meble
  • Zabaweki
  • Dzieła sztuki
  • Inne przedmioty stanowiące element wyposażenia domowego (np. sztućce, pościel itp.)

Pracujemy przez siedem dni w tygodniu – swoje usługi realizujemy przez cały rok! Dbamy o to, by twoja przeprowadzka zakończyła się na czas!

Cena przeprowadzki Bielsko Biała – Ile kosztuje?

Koszt przeprowadzek na terenie Bielska- Białej ustalany jest indywidualnie. Cena uzależniona jest ilości i rodzaju przewożonych przedmiotów. Jako dodatkowy koszt doliczana jest usługa pomocy przy rozładunku oraz załadunku przewożonych rzeczy. Jeśli chcesz dokonać wyceny skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 667 929 458 lub mailowo biuro@jit-transport.pl

Przeprowadzki Bielsko Biała – Na jakim terenie działamy?

Działamy na terenie Bielska Białej, realizujemy przeprowadzki do dowolnego miasta w Polsce oraz za granicą, np. do Niemiec, Holandii, Anglii, Belgii, Francji, Włoch.

Zamów wycenę

Potrzebujesz firmy zajmującej się przeprowadzkami w Bielsku Białej?

Zajmiemy się tym !

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Odpowiemy na twoje pytania, przygotujemy wstępną wycenę na podstawie uzyskanych informacji i ustalimy dogodny dla ciebie termin! Jesteśmy elastyczni i staramy dostosować się do klienta.

Przekonasz się, że przeprowadzka również może być łatwa, szybka i przyjemna, bez zbędnych utrudnień i komplikacji.

Kontakt
Jak się z nami skontaktować?

Potrzebujesz profesjonalnej firmy zajmującej się przeprowadzkami w Bielsku Białej?

Skontaktuj się z nami! Telefon – +48 667 929 458

Odpowiemy na każde pytanie, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 667 929 458 lub na adres email biuro@jit-transport.pl możesz również skorzystać z formularza na stronie: zamów wycenę!

Przygotujemy wstępną wycenę i udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.