Przeprowadzki Bielsko Biała

Przeprowadzka nie należy do najprostszych rzeczy, aczkolwiek często stanowi nowy, lepszy rozdział życia człowieka. Mimo to niejednokrotnie przysparza wielu problemów, a kwestia przeniesienia całego dobytku z jednego miejsca w drugie stanowi trudny orzech do zgryzienia – zwłaszcza, gdy mamy wiele rzeczy, a mało czasu. W takich przypadkach pojawiamy się my.

Jesteśmy firmą zajmującą się przeprowadzkami na terenie miasta Bielsko- Biała. W swojej ofercie posiadamy zarówno przesyłanie drobnicy – np. pojedynczych paczek zawierających mniejsze przedmioty takie jak ubrania, książki, czy inne rzeczy codziennego użytku jak i transport wielko-gabarytowy, w którym możemy przewieźć twoje meble, sprzęt AGD czy inne sprzęty wykraczające poza standardowe gabaryty. Nie boimy się wyzwań. Na rynku europejskim działamy od lat i posiadamy wyrobioną renomę. Nie zostawiamy obietnic bez pokrycia i zawsze wywiązujemy się z zawartej umowy. Pomagamy zarówno przy rozładunku jak i załadunku, a swoje usługi dopasowujemy do potrzeb klienta. Żadnego maila nie zostawiamy bez odpowiedzi. Staramy się znaleźć rozwiązanie nawet w przypadku najtrudniejszych transportów.

FACHOWE PRZEPROWADZKI BIELSKO BIAŁA – PRZEPROWADZKI MEBLI – zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 667 929 458

Swoje usługi dopasowujemy do potrzeb klienta – staramy się spełnić oczekiwania każdego. O powierzone nam przedmioty dbamy jak o własne, a żeby zapobiegać ewentualnym wypadkom posiadamy polisę ubezpieczeniową OCP, która chroni transport przed losowymi wydarzeniami, na które nie mamy wpływu.


PRZEPROWADZKI Bielsko biała

PRZEPROWADZKI NA TERENIE BIELSKA – BIAŁEJ – ile to kosztuje?

Koszt przeprowadzek na terenie Bielska- Białej ustalany jest indywidualnie. Cena uzależniona jest ilości i rodzaju przewożonych przedmiotów. Jako dodatkowy koszt doliczana jest usługa pomocy przy rozładunku oraz załadunku przewożonych rzeczy. Jeśli chcesz dokonać wyceny skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 667 929 458 lub mailowo biuro@jit-transport.pl

Nasza firma transportująca w trakcie przeprowadzki oferuje przewożenie:

  • Odzieży
  • Sprzętów AGD i RTV
  • Mebli
  • Zabawek
  • Dzieł sztuki
  • Innych przedmiotów stanowiących element wyposażenia domowego (np. sztućce, pościel itp.)

Pracujemy przez siedem dni w tygodniu – swoje usługi realizujemy przez cały rok! Dbamy o to, by twoja przeprowadzka zakończyła się na czas!

Przeprowadzki Bielsko-Biała – szybko, profesjonalnie, bezpiecznie! O twoje mienie zadbamy jak o własne!

Dlaczego warto wybrać naszą firmę transportującą?

przeprowadzki Polska Jit Transport

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się jak najlepiej spełnić jego oczekiwania względem przeprowadzki. Dbamy, by wszystkie przewożone przedmioty były odpowiednie składowane w samochodzie i zabezpieczone przed zniszczeniem. Dodatkowo posiadamy polisę ubezpieczeniową OCP, której celem jest ochrona interesu klienta w razie nieprzewidzianych wypadków takich jak zniszczenie, czy zgubienie przewożonych dóbr.

Potrzebujesz profesjonalnej firmy zajmującej się przeprowadzkami w Bielsku-Białej?

Skontaktuj się z nami! Telefon – +48 667 929 458

Jit-Transport – strona główna