Transport Polska-Włochy-Polska Jesteśmy ekipą profesjonalistów od lat zajmującą się zawodowo przeprowadzkami. Oferujemy swoje usługi  w zakresie przeprowadzek z Polski do Włoch oraz z Włoch do Polski.

W swojej ofercie mamy transport mebli oraz wyposażenia domu (urządzenia elektryczne, ubrania, naczynia itp) oraz pomoc w trakcie załadunku i rozładunku. Stawiamy na punktualność i solidność – bardzo dobrze wiemy, z jakim stresem może się wiązać przeprowadzka i nie zamierzamy dostarczać ci dodatkowo niepotrzebnych powodów do zdenerwowania. Z nami cały proces przebiegnie sprawnie i bezpiecznie, a twój dobytek w całości dotrze pod wskazany adres. 

przeprowadzki Włochy-Polska Jit Transport

Oferujemy przeprowadzki z Polski do Włoch oraz z Włoch do Polski jak również do dowolnego kraju w Europie.


Usługi Transportowe Polska – Włochy– Jit Transport – O firmie?

Firma Jit Transport to zgrana ekipa profesjonalistów, którzy na europejskich drogach zdarli setki opon – mamy wieloletnie doświadczenie i nie boimy się wyzwań. Jesteśmy weteranami przeprowadzek  i tras długodystansowych.

Ponadto oferujemy usługi pomocy przy rozładunku oraz załadunku, dzięki czemu nie musisz myśleć o dodatkowych osobach potrzebnych do zapakowania wszystkich przewożonych rzeczy. 


Transport Włochy-Polska Jit Transport – Jakiego typu przedmioty przewozimy?

W swojej ofercie proponujemy transport:

  • Mebli,
  • Sprzętów RTV i AGD,
  • Książek, zabawek itp.
  • Odzieży, pościeli itp.
  • Innego wyposażenia domu, np. naczyń, dywanów itp.

Uwaga! Wszystkie kruche, cenne i delikatne przedmioty powinny być odpowiednio zabezpieczone, np. przy pomocy folii bąbelkowej czy starych gazet, by nie uległy zniszczeniu, czy stłuczeniu w trakcie transportu. Towar przed wysyłką powinien zostać odpowiednio zabezpieczony, dzięki czemu nie zostanie porysowany czy obity. 


Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jak już wspominaliśmy, jesteśmy profesjonalistami działającymi na rynku przeprowadzek od wielu lat. Ponadto posiadamy polisę ubezpieczeniową OCP, dzięki czemu twój towar jest w pełni bezpieczny – jesteśmy bardzo dobrymi kierowcami, ale nie na wszystkie wydarzenia mamy wpływ. Chcemy, by przewóz twoich rzeczy był jak najbardziej bezpieczny i wszystko dotarło na miejsce w całości.

Umówiony termin to dla nas świętość! Dbamy o to, by być w danym miejscu na czas, nie chcemy dodatkowo stresować cię niepotrzebnym opóźnieniem. Z nami przeprowadzki na trasie Polska Włochy to żaden problem – nie znajdziesz równie skutecznej firmy transportowej.


przeprowadzki z Polski do Włoch

Cena transportu Polska-Włochy– Ile kosztuje?

Cennik transportu mebli oraz przedmiotów z Włoch do Polski oraz z Polski do Włoch ustalany jest indywidualnie i uzależniona jest ona od kilku czynników:

  • Pomocy przy załadunku
  • Pomocy przy rozładunku
  • Piętra, z którego odbierany są rzeczy
  • Gabarytów przewożonych rzeczy
  • Wyboru ekspresowej usługi przeprowadzki

Jak się z nami skontaktować?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat przeprowadzek z Włoch do Polski i z Polski do Włoch? Zadzwoń do nas już teraz – z nami przeprowadzka do Włoch będzie czystą przyjemnością!

Odpowiemy na każde pytanie, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 667 929 458 lub na adres email biuro@jit-transport.pl możesz również skorzystać z formularza na stronie: zamów wycenę!

Przygotujemy wstępną wycenę i udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.


Jit Transport – Polska Włochy– Na jakim terenie działamy?

Działamy na terenie Polski oraz Włoszech i oferujemy usługi w dwie strony:

Polska – Włochy

Włochy – Polska