Przeprowadzki z Jit Transport to pewny i skuteczny sposób na sprawne zorganizowanie transportu tego, co dla was najcenniejsze (i nie tylko). Pomożemy ci sprawnie przetransportować twoje rzeczy z dowolnego miejsca w Belgii do Polski i z Polski do Belgii.

Oferujemy transport mebli, odzieży, bibelotów, książek, zabawek oraz innych elementów wchodzących w skład wyposażenia twojego domu. 

Służymy swoją pomocą w trakcie załadunku oraz rozładunku, a o powierzone nam przedmioty dbamy jak o własne – wiemy, jak trudnym i stresującym wydarzeniem może być przeprowadzka, więc swoimi działaniami staramy się jak najbardziej złagodzić te przeżycia.

przeprowadzki Belgia-Polska Jit Transport

Usługi Transportowe Belgia-Polska – Jit Transport – O firmie?

W branży transportowej działamy od lat – posiadamy doświadczenie w przeprowadzkach na terenie kraju oraz za jego granicami. Nasi kierowcy to wieloletni specjaliści w swojej branży, którzy o powierzone im mienie zadbają jak o własne.

Posiadamy polisę ubezpieczeniową OCP, która zapewnia bezpieczeństwo twojego towaru i zwrot kosztów w przypadku jego uszkodzenia (nie na wszystkie zdarzenia mamy wpływ, niestety).

Termin jest dla nas rzeczą świętą! Stajemy na głowie, by w umówionym dniu stawić się na miejscu. 

Nasze samochody posiadają wszelkie niezbędne przeglądy oraz są dostosowane do transportu mebli – dzięki czemu ryzyko uszkodzeń zostaje ograniczone do minimum. 

Z nami przeprowadzki z Belgii do Polski oraz z Polski do Belgii nie stanowią żadnego problemu, a przy tym sam proces przebiega szybko, bezpiecznie dla przewożonych rzeczy oraz w określonym terminie – nasza oferta nie ma sobie równych na rynku przeprowadzek. 


Transport – Przeprowadzki Belgia – Polska Jit Transport – Jakiego typu przedmioty przewozimy?

W swojej ofercie przeprowadzki do Belgii i z Belgii do Polski proponujemy przewóz:

  • Mebli,
  • Sprzętów RTV i AGD,
  • Książek, zabawek itp.
  • Odzieży, pościeli itp.
  • Innego wyposażenia domu, np. naczyń, dywanów itp.

BARDZO WAŻNE – aby przewożone przez nas przedmioty nie uległy uszkodzeniu należy je odpowiednio zabezpieczyć – np. folią bąbelkową lub streczem, dzięki czemu ryzyko ich zniszczenia zostanie w znacznym stopniu zniwelowane. 


Cena przeprowadzek Polska-Belgia– Ile kosztuje?

Cennik transportu mebli oraz przedmiotów na trasie Polska- Belgia jest ustalany indywidualnie i uzależniony jest głównie od odległości, jaką mają do przebycia kierowcy oraz od gabarytów przewożonych rzeczy. Na cenę dodatkowo mają wpływ czynniki takie jak:

  • Pomoc przy załadunku
  • Pomoc przy rozładunku
  • Piętro, z którego odbierany jest towar
  • Wybór ekspresowej usługi

przeprowadzki z Polski do Belgii

Jak się z nami skontaktować

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat przeprowadzek do Belgii? Zadzwoń do nas już teraz! Nasze samochody czekają na nowe przeprowadzki.

Odpowiemy na każde pytanie, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 667 929 458 lub na adres email biuro@jit-transport.pl możesz również skorzystać z formularza na stronie: zamów wycenę!

Przygotujemy wstępną wycenę i udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.


Jit Transport – Usługi transportowe Polska Belgia– Na jakim terenie działamy?

Działamy na terenie Polski oraz Belgii i oferujemy usługi w dwie strony:

Polska – Belgia

Belgia – Polska