Przeprowadzki Belgia Polska Belgia

Przeprowadzki z Jit Transport to pewny i skuteczny sposób na sprawne zorganizowanie przewozu tego, co dla was najcenniejsze (i nie tylko). Pomożemy ci sprawnie przetransportować twoje rzeczy z dowolnego miejsca w Belgii do Polski i z Polski do Belgii.

Oferujemy przewóz mebli, odzieży, bibelotów, książek, zabawek oraz innych elementów wchodzących w skład wyposażenia twojego domu. 

Służymy swoją pomocą w trakcie załadunku oraz rozładunku, a o powierzone nam przedmioty dbamy jak o własne – wiemy, jak trudnym i stresującym wydarzeniem może być przeprowadzka, więc swoimi działaniami staramy się jak najbardziej złagodzić te przeżycia.

Usługi przeprowadzek Polska – Belgia – Polska – Jit Trans – O firmie?

W branży przeprowadzkowej działamy od lat – posiadamy doświadczenie w przeprowadzkach na terenie kraju oraz za jego granicami. Nasi kierowcy to wieloletni specjaliści w swojej branży, którzy o powierzone im mienie zadbają jak o własne.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • Termin jest dla nas rzeczą świętą! Stajemy na głowie, by w umówionym dniu stawić się na miejscu.
 • Nasze samochody posiadają wszelkie niezbędne przeglądy oraz są dostosowane do przewozu mebli – dzięki czemu ryzyko uszkodzeń zostaje ograniczone do minimum. 
 • Z nami przeprowadzki z Belgii do Polski oraz z Polski do Belgii nie stanowią żadnego problemu, a przy tym sam proces przebiega szybko, bezpiecznie dla przewożonych rzeczy oraz w określonym terminie – nasza oferta nie ma sobie równych na rynku przeprowadzek. 
 • Posiadamy polisę ubezpieczeniową OCP.

Przewóz rzeczy Belgia – Polska – Belgia – Jakiego typu przedmioty przewozimy?

W swojej ofercie przeprowadzki do Belgii i z Belgii do Polski proponujemy przewóz:

 • Mebli,
 • Sprzętów RTV i AGD,
 • Książek, zabawek itp.
 • Odzieży, pościeli itp.
 • Innego wyposażenia domu, np. naczyń, dywanów itp.

BARDZO WAŻNE – aby przewożone przez nas przedmioty nie uległy uszkodzeniu należy je odpowiednio zabezpieczyć – np. folią bąbelkową lub streczem, dzięki czemu ryzyko ich zniszczenia zostanie w znacznym stopniu zniwelowane. 

Przeprowadzki z Belgii do Polski

Cena przeprowadzki Polska-Belgia– Ile kosztuje?

Cennik przewozu mebli oraz przedmiotów na trasie Polska- Belgia jest ustalany indywidualnie i uzależniony jest głównie od odległości, jaką mają do przebycia kierowcy oraz od gabarytów przewożonych rzeczy. Na cenę dodatkowo mają wpływ czynniki takie jak:

 • Pomoc przy załadunku
 • Pomoc przy rozładunku
 • Piętro, z którego odbierany jest towar
 • Wybór ekspresowej usługi

Jit Trans – Przeprowadzki Polska Belgia – Na jakim terenie działamy?

Działamy na terenie Polski oraz Belgii i oferujemy usługi w dwie strony:

Polska – Belgia

Belgia – Polska

Zamów wycenę

Potrzebujesz firmy zajmującej się przeprowadzkami z Belgii do Polski lub z Polski do Belgii?

Zajmiemy się tym !

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat przeprowadzek do Belgii? Wypełnij formularz kontaktowy już teraz! Nasze samochody czekają na nowe przeprowadzki.

Odpowiemy na każde pytanie, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 667 929 458 lub na adres email biuro@jit-transport.pl możesz również skorzystać z formularza na stronie: zamów wycenę!

Przygotujemy wstępną wycenę i udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

 

Kontakt
Jak się z nami skontaktować?

Potrzebujesz profesjonalnej firmy zajmującej się przeprowadzkami z Belgii do Polski lub z Polski do Belgii?

Skontaktuj się z nami! Telefon – +48 667 929 458

Odpowiemy na każde pytanie, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 667 929 458 lub na adres email biuro@jit-transport.pl możesz również skorzystać z formularza na stronie: zamów wycenę!

Przygotujemy wstępną wycenę i udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.