Przeprowadzki Radom

Profesjonalna firma transportowa oferuje szybkie, sprawne i bezpieczne przeprowadzki na terenie Radomia. W swojej ofercie posiadamy transport ekspresowy, ciężki oraz ponad-gabarytowy, dzięki czemu możesz być pewien, że przewieziemy cały twój dobytek. W trakcie transportu przywiązujemy dużą gawędo bezpieczeństwa twojej własności, dlatego też posiadamy polisę ubezpieczeniową OCP, która stanowi ochronę razie nieprzewidzianych rzez nas wypadków takich jak uszkodzenia, zniszczenia czy też zaginięcia – na niektóre losowe zdarzenia nie mamy wpływu, lecz staramy się chronić naszych klientów przed ich konsekwencjami. W razie potrzeby oferujemy dodatkowo płatne usługi związane z załadunkiem oraz rozładunkiem transportowanych przedmiotów.

Przeprowadzki mebli Radom – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Na rynku transportu krajowego oraz europejskiego działamy od lat. Możemy pochwalić się flotą samochodów dostosowanych do różnego rodzaju i wielkości transportu, które zapewniają nie tylko szybką, ale przede wszystkim bezpieczną dostawę przewożonych rzeczy. Posiadamy niezbędne doświadczenie w branży, szereg dobrych i odpowiedzialnych kierowców mających na licznikach wiele tysięcy przejechanych kilometrów oraz szeroki wybór usług związanych z przeprowadzkami. Przewozimy zarówno rzeczy spakowane w niewielkie pudełka jak i przedmioty wielkogabarytowe – meble, sprzęt AGD, dywany itp. Ponadto, jak już wspomnieliśmy, przewożony dobytek objęty jest polisą ubezpieczeniową OCP, co stanowi zabezpieczenie dla klienta w razie nieprzewidzianych zdarzeń.


PRZEPROWADZKI RADOM

Cena przeprowadzki mebli oraz przedmiotów na terenie Radomia ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest ona od kilku czynników:

  • Pomocy przy załadunku
  • Pomocy przy rozładunku
  • Piętra, z którego odbierany jest towar
  • Gabarytów przewożonych rzeczy

Przeprowadzki w Radomiu to przewożenie:

  • Odzieży
  • Sprzętów AGD i RTV
  • Mebli
  • Zabawek
  • Dzieł sztuki
  • Innych przedmiotów stanowiących element wyposażenia domowego (np. sztućce, pościel itp.)

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat przeprowadzek w Radomiu? Zadzwoń do nas już teraz! Odpowiemy na każde pytanie, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 667 929 458 lub na adres email biuro@jit-transport.pl Nasi specjaliście chętnie dokonają wyceny oraz doradzą w kwestii przeprowadzki.

Pracujemy przez siedem dni w tygodniu – swoje usługi realizujemy przez cały rok! Dbamy o to, by twoja przeprowadzka zakończyła się na czas! O ewentualnych opóźnieniach informujemy z wyprzedzeniem, gdy tylko zaistnieje taka okoliczność.

przeprowadzki Polska Jit Transport

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dbamy o jego mienie jak o własne. Przewożone przez nas meble i przedmioty są odpowiednio zabezpieczone w trakcie podróży, a dodatkowo polisa ubezpieczeniowa OCP gwarantuje ochronę przed zniszczeniem czy zaginięciem w trakcie transportu wskutek niezależnych od nas przypadków.

Potrzebujesz profesjonalnej firmy zajmującej się przeprowadzkami na terenie miasta Radom?

Skontaktuj się z nami! Telefon – +48 667 929 458

Jit-Transport – strona główna