Przeprowadzki Nowy Sącz +48 667 929 458

Przeprowadzka to bardzo ważny moment w życiu każdego człowieka. Każdy chciałby, by przebiegła ona bezproblemowo i bezstresowo, jednak z doświadczenia wiemy, że nie zawsze jest to możliwe – nagromadzone przez lata rzeczy okazują się trudne do przewiezienia, nikt z rodziny nie posiada samochodu nadającego się do transportu lodówki, a umówiony kolega mający pomóc przy dźwiganiu się spóźnia. Dlatego, aby uniknąć podobnych sytuacji, skontaktuj się z nami – oszczędzimy ci nerwów, stresu i nieprzespanych nocy, podczas których zastanawiałbyś się, jak przewieziesz do nowego mieszkania trzydrzwiową szafę.

Jesteśmy firmą transportową od lat działającą zarówno na rynku Polskim jak i Europejskim. Nie boimy się wyzwań, a posiadana przez nas flota pojazdów umożliwia idealne dopasowanie się do rozmiaru przesyłek klienta. Z nami przewieziesz zarówno ukochane książki spakowane w pudełka, jak i sprzęty AGD czy duże meble. Dodatkowo zadbamy o ich bezpieczeństwo w trakcie transportu. Ponadto, w razie nieprzewidzianych zdarzeń (jak choćby wypadki drogowe, na które często kompletnie nie mamy wpływu) posiadamy polisę ubezpieczeniową OCP, która chroni cię w razie uszkodzenia, zgubienia lub zniszczenia twojego mienia. Wolimy być przygotowani na każdą okoliczność i nie zawieźć twoich oczekiwań.


PRZEPROWADZKI Nowy Sącz

Ile kosztuje przeprowadzka w Nowym Sączu?

Cena przeprowadzki w Nowym Sączu jest kwestią indywidualną. Na koszt takiej usługi składa się wiele czynników. Głównym składowym elementem ceny są gabaryty transportowanych przedmiotów oraz rodzaj usługi – przesyłka ekspresowa będzie nieco droższa niż standardowe przewiezienie rzeczy. Dodatkowo do kosztów doliczany jest załadunek oraz rozładunek.

Co można przewozić w trakcie przeprowadzki? W swojej ofercie posiadamy transport:

 • Mebli
 • Urządzeń RTV i AGD
 • Ubrań
 • Zabawek
 • Książek
 • Wyposażenia domu (naczynia, sztućce, pościel itp.)

PRZEPROWADZKI Nowy Sącz –PRZEPROWADZKI MEBLI – ZAPRASZAMY DO KONTAKTU +48 667 929 458 !

Uwaga! Zadbaj o to, by twoje przedmioty były bezpieczne na czas podróży – zwłaszcza kruche bibeloty, szklane naczynia czy drogocenne pamiątki. My dbamy o odpowiednie ustawienie w samochodzie i zabezpieczenie przed przemieszczaniem się, ale nie mamy wglądu w to, jak twój dobytek jest zabezpieczony w pudełkach. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu i rozczarowania lepiej zadbać o odpowiednie zabezpieczenie ważnych rzeczy przed ich przewiezieniem.

Przeprowadzki mebli – Nowy Sącz – jeśli masz jakiekolwiek pytania lub jesteś ciekaw kosztów, jakie musiałbyś ponieść za transport – zadzwoń pod numer telefonu +48 667 929 458 lub napisz maila na adres biuro@jit-transport.pl Odpowiemy najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

przeprowadzki Polska Jit Transport

Przeprowadzki Nowy Sącz – Dlaczego warto nas wybrać?

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży – zarówno w kraju jak i Europie
 • Nasi kierowcy to wykwalifikowani i odpowiedzialni specjaliści
 • Pomagamy przy załadunku i rozładunku
 • Posiadamy polisę ubezpieczeniową OCP chroniącą przewożone mienie w razie nieoczekiwanych wypadków
 • Jesteśmy punktualni
 • Docieramy do każdego miejsca w Tarnowie i okolicach

PRZEPROWADZKI Nowy Sącz– zadzwoń pod numer +48 667 929 458

Jit-Transport – strona główna